AKTUÁLNE FUTBAL NEWS GOSSIP Man United ťah pre Juventus eso, Arsenal pristáť wonderkid plus Spurs aktualizácie LIV-LEY STUFF Jake Livermore Sieťky vynikajúce štrajk ako West Brom hrany minuleho Birminghame 3-2 NOT pohrávate Claude Makelele kedysi sľúbil, že dať Barcelona legendu v nemocnici žiť na talkSPORT 2 WBA vs Birmingham: Priamy prenos komentáre a potvrdené tímy žiť na TS2 Portsmouth vs Sunderland: Checkatrade Trophy finále rozbiť rekord v návštevnosti veľmi láskavý Man United zaplatiť Molde £ 1 m po Ole Gunnar Solskjaer sa vymenovania novej éry futbalový zväz oznamuje Mark Billingham ako nové generálny riaditeľ prijať opatrenia Premier League manažéri pripravená prijať tímom mimo hraciu plochu v prípade rasizmu v reálnom hotových 10 mužov po Nacho zobral dva zbytočné neskoré upozornenia.

Namiesto toho, aby príchode na piatich na tri a odchádza za desať minút päť, Spurs chcú, aby boli ľudia okolo skoro a zostať neskoro. Tam bol DJ hrať a miesto bolo vrazil a neuveriteľne balia. Spurs legenda Micky Hazard dokonca začal spievať na jednom mieste! Nikdy som nič také nevidel, a to bol len test udalosť pre 30.000 ľudí. Ten budúci bude 48.000 ľudí a zápas Crystal Palace bude len úžasné.

Hluk na vnútornej strane misy bolo niečo iné – to bola len napoly plná a to bol ohlušujúci. Vôbec prvý gól v Tottenham nový štadión! 👏⚽️ skóroval J’Neil Bennett. . 1-0 Spurs # Coys #THFC #JNeilBennett pic.twitter.com/Qlm1x12xqE – Chris Cowlin (@ChrisCowlin) 24. marca 2019 tam bolo niečo veľmi zvláštne starého White Hart Lane a all-bielych súpravách pod svetlami – takže som veľmi šťastný, prvý zápas sa hrá v stredu večer Moja obľúbená časť nového štadiónu?

Toalety sú palácový porovnaní s žľabov, ktorú ste použili na získanie, a dna-up pivo príliš. Mohol by som tam len tak stáť sledoval pivné výplň od spodnej časti košíčkov, je ohromujúci! Úžasné, to.

Obrovská bar na novom ostrohy štadióne rýchlo vylieva piva z * dna * skla, čím sa minimalizuje hlavou. 🍺⚽ #science #football pic.twitter.com/4MgQoJeY49 – Jamie Bellinger (@okayjamie) 25.března 2019 som išiel dole hráčskemu tunel a musel pozrieť okolo hraciu plochu a trvalo mi to dych. Máme najmenej šesť domáce zápasy zostáva do konca sezóny a najväčší jedna zďaleka je, keď vezmeme do Manchestru City v Lige majstrov.

Keď bola vykonaná draw, proste som si myslel,, Bože, nie mesto! ‚. Ale keď vyšiel na ihrisku jednoducho viete, že to bude nejaký atmosféra, takže sme na tom sakramentsky väčšiu šancu ich poraziť, než by sme si vo Wembley. Je ľahké sa dostať na vysokú a uniesť, ale je tu niečo zvláštne na tomto mieste, ale myslím, že je viera medzi fanúšikmi, ktoré boli tam včera.

Nezabudnuteľný deň # SpursNewStadium ⚪ #COYS pic.twitter.com/1EOlRYcz6b. – Tottenham (@SpursOfficial) 25.března 2019 A čo mám robiť šancí Spurs v dlhodobom horizonte? No, ja stále verím, že môžeme vyhrať Premier League. Úplne robiť. Nie je to náhoda, že v minulej sezóne sme hrali doma, sme nikdy nestratil. Spurs sú Overachieving daná, že som v podstate hrajú zápasy vonku za poslednú hodinu a trištvrte sezón a stále tam, kde sme je pozoruhodný.

Hrať doma bude mať veľký vplyv a ja som stále optimista, tak prečo nie? Nemôžeme sa dočkať, až budem späť. Až Spurs! 3 Allens Beal a ja. #UptheSpurs pic.twitter.com/MXdwKVJlOg – Paul Coyte (@Coytey) 24. marca 2019

Ajax ohromený panujúcej držiaky Ligy majstrov Real Madrid 4-1 v Bernabeu zaklopať von na poslednú-16 stupňami. Madrid bolo ťažké obľúbené prejsť do štvrťfinále potom, čo vzal do vedenia 2-1 z prvej etapy, ale boli prekonaný holandskej strane vo svojom vlastnom štadióne. 3 David neriešte oslavuje bodovaní pre Ajax Dusan Tadic predpokladu MasterClass na obrami La Liga, ktoré poskytujú dve asistencie, než strelil tretí gól sám.

Hakim Ziyech a David nerieši zaznamenal otvorenie dva góly po nejaké skvelé vybudovať akciu Tadiča. Marco Asensio skóroval 20 minút od času, ale to nestačilo zabezpečiť comeback ako Lasse Schöne strelil dve minúty neskôr sa na koniec nejaké nádeje.

3 Ajax skóre okolo Thibaut Courtois Sergio Ramos môže byť ľutoval jeho rozhodnutie vyzdvihnúť žltú kartu neskoro v prvej etape, takže by bol pozastavený pre druhú kravatu. header Raphaël Varane to rachotí vyráža na začiatku, ale Ajax hnal do skorého vedenia cez Ziyech potom, čo bol zriadený podľa Tadiča. On potom za predpokladu, že šancu na Davida nerieši aby zaznamenal druhý v 18. minúte.

Real Madrid boli nútení do dvoch zmien, keď Lucas Vazquez a Vinicius Junior odišiel zranený, s náhradou Gareth Bale biť post tesne pred polčas. 3 Dusan Tadic dáva jeho cieľ pre Ajax Ajax vyzeralo dali kravatu do postele, keď Tadic prehnala v brilantnej tretí gól hneď po hodine – ktorý bol nakoniec daný nasledujúce rozsiahlu Video asistent rozhodcu previerku s cieľom zistiť, či lopta šiel von hrajú v budovaní.

Náhradník Marco Asensio stručne dal skutočnú nádej, keď dal loptu od brvna do stĺpika s 20 minútach opustili. Lasse Schöne však limitovaný skvelý večer na stranu Erik desiatich baba, keď mu dáva v šikmej voľného kopu nad Thibaut Courtois na 72 minút.

AKTUÁLNE FUTBAL NEWS GOSSIP Man United ťah pre Juventus eso, Arsenal pristáť wonderkid plus Spurs aktualizácie LIV-LEY STUFF Jake Livermore Sieťky vynikajúce štrajk ako West Brom hrany minuleho Birminghame 3-2 NOT pohrávate Claude Makelele kedysi sľúbil, že dať Barcelona legendu v nemocnici žiť na talkSPORT 2 WBA vs Birmingham: Priamy prenos komentáre a potvrdené tímy žiť na TS2 Portsmouth vs Sunderland: Checkatrade Trophy finále rozbiť rekord v návštevnosti veľmi láskavý Man United zaplatiť Molde £ 1 m po Ole Gunnar Solskjaer sa vymenovania novej éry futbalový zväz oznamuje Mark Billingham ako nové generálny riaditeľ prijať opatrenia Premier dogecoin dnes League manažéri pripravená prijať tímom mimo hraciu plochu v prípade rasizmu v reálnom hotových 10 mužov po Nacho zobral dva zbytočné neskoré upozornenia. Porážka bol štvrtý domáci strata pre Los Blancos v nadväznosti na bije úhlavný rivalmi Barcelona v LaLiga v sobotu – a uvidíte tlak namontovať na správcu Santiago Solari.

Ajax sa medzitým ďalej dosiahnuť Ligy majstrov štvrťfinále prvýkrát od roku 2003.
Danny Murphy povedal, že by sa stať nahradiť pod oheň Gordona Taylora as výkonný riaditeľ profesionálni futbalisti zväzom, hovoriť talkSPORT:, Ja viem, že by som robiť lepšiu prácu ‚Prvé Premier League hviezda hovorí, že PFA je, nie plní svoju odpovědnost’k hráčom a,nedělá dost’na ich podporu po odchode do dôchodku z hry.

4 Taylor bol vo funkcii 37 rokov skupina približne 300 najvplyvnejších súčasných a bývalých hráčov sa hovorí, že volá po Taylor odstúpiť zo svojej úlohy. 73-ročný bol poverený PFA po dobu 37 rokov, ale on bol nútil ukončiť svoju dlhú vládu, aby, mohla PFA modernizovať a rozvíjať ‚. Správy tvrdia hráči cítia nedostatočne zastúpené organizácií, zatiaľ čo PFA tiež dostala pod oheň pre Taylora hlásené ročný plat okolo 2.2million £. Počúvať:, Gordon Taylor je DINOSAUR – že má ísť ‚- Vinnie Jones pripojí výzvy na rezignáciu 4 FA Cupu víťaza PFA náčelníka Vinnie Jones tiež narazil PFA hlavné Gordona Taylora a vo vášnivom vyhlásení, bývalý Liverpool, Tottenham a Fulham stredopoliar Murphy dal svoj usvedčujúce rozsudok o PFA a mnoho neúspechov organizácie na súčasných a bývalých hráčov. „Nejedná sa o ťažení proti Gordon Taylor,“ povedal talkSPORT hostiteľskej Jim White v pondelok, „to je o nezávislé preskúmanie do organizácie, pretože to nerobí dosť, aby pomohol hráčom a predovšetkým bývalí hráči. „Zodpovednosť PFA je pre futbalistov je obrovský, ale to nie je plnená. „Je to organizácia, ktorá má schopnosť pomôcť stovky ľudí, ktorí sú v zúfalej potrebe a oni nie sú dostatočne aktívne. „Peniaze, ktoré dostávajú, je obrovský a to sa nedá porovnať s tým, čo vrátiť.

4 Danny Murphy robil viac ako 700 klubových vystúpení v kariére klenout sa takmer 20 rokov v anglickom futbale „Existuje toľko okruhy problémov bývalí hráči čelia, ktoré nie sú adresované, a budeme vidieť stále viac a viac bývalých hráčov v skutočné hrozivé úžiny kvôli neschopnosti PFA pomôcť. „Existuje mnoho aspektov, ktoré sa … ale volebný proces je pravdepodobne najväčší subjekt – nebola nikdy jeden! „Bol som futbalistom za takmer 20 rokov, ale nikdy som nebol súčasťou volebného procesu, sa to nikdy nestalo, a to nemôže byť pravda. „Prečo sa to nestalo? Gordon Taylor zablokoval vývoj PFA po celé roky, a to, čo Ben Purkiss urobil je, že ich požiadal o nezávislé preskúmanie, aby sa pokúsila vyvinúť organizáciu a urobiť z neho prospešné pre tých hráčov, ktorí bojujú. „Purkiss je super statočný chlapec, pretože on sa snažil, aby predložila tento nezávislé preskúmanie ale je blokovaný a on bol zdiskreditovaný.

0 Responses to “AKTUÁLNE FUTBAL NEWS GOSSIP Man United ťah pre Juventus eso, Arsenal pristáť wonderkid plus Spurs aktualizácie LIV-LEY STUFF Jake Livermore Sieťky vynikajúce štrajk ako West Brom hrany minuleho Birminghame 3-2 NOT pohrávate Claude Makelele kedysi sľúbil, že dať Barcelona legendu v nemocnici žiť na talkSPORT 2 WBA vs Birmingham: Priamy prenos komentáre a potvrdené tímy žiť na TS2 Portsmouth vs Sunderland: Checkatrade Trophy finále rozbiť rekord v návštevnosti veľmi láskavý Man United zaplatiť Molde £ 1 m po Ole Gunnar Solskjaer sa vymenovania novej éry futbalový zväz oznamuje Mark Billingham ako nové generálny riaditeľ prijať opatrenia Premier League manažéri pripravená prijať tímom mimo hraciu plochu v prípade rasizmu v reálnom hotových 10 mužov po Nacho zobral dva zbytočné neskoré upozornenia.”


Comments are currently closed.

Kategorien